Чи потрібен техогляд на причіп?

Чи потрібен техогляд на причіп?
На даний момент (осінь 2012) оформлення поліса ОСАЦВ є обов’язковим не для всіх причепів. Дивимося Закон про ОСАГО, глава II, пункт 3: 3. Обов’язок по страхуванню цивільної відповідальності не поширюється на власників:. д) належать громадянам причепів до легкових автомобілів.

Отже, якщо ви є приватним (фізичним) особою і вирішили для свого легкового автомобіля, оформляти поліс ОСАГО необхідно буде ТІЛЬКИ на сам автомобіль. Автоцивілка для такого причепа не знадобиться.

Поліс ОСЦПВ потрібно для причепів: легкових автомобілів, що належать юридичним особам вантажних автомобілів, автобусів, мотоциклів, Вартість поліса ОСАГО на причіп розраховується з дуже простої формули: Тб х Кт х Кп, де Тб базовий тариф (для легкових авто він дорівнює 395 руб, для вантажних 810 руб.; Кт територіальний коефіцієнт, Кп коефіцієнт, залежно від періоду використання. Знижки за безаварійність, підвищувальні коефіцієнти для молодих водіїв у розрахунку страхової премії на причіп не передбачені. Якщо ви хочете розрахувати вартість ОСАЦВ для причепа, скористайтеся.

Техогляд на причіп Документ, який регламентує техогляд, — це федеральний закон. Згідно ст.

32 4. Причепи до транспортних засобів, що належать фізичним особам і мають дозволену максимальну масу до трьох тонн п’ятисот кілограм, не підлягають технічному огляду з 1 січня 2012 року. Тобто, причепи з дозволеною max масою до 3, 5 тонн, (неважливо для якого ТС цей причіп використовується) і належать фізичним особам з 1 січня 2012 року можуть технічний огляд не проходити. Легкі причепи, що належать юридичним особам, повинні проходити ТО з такою періодичністю :: віком до 3х років звільняються від ТО. віком від 3 до 7 років проходять ТО раз на 24 місяці. віком старше 7 років проходять ТО раз на рік. причепи, обладнані для перевезення небезпечних вантажів, повинні будуть проходити ТО раз на 6 місяців. Таким чином, якщо ви хочете поставити на облік причіп для легкового автомобіля, що належить фізичній особі, вам потрібно просто звернутися до відділення ГИБДД для його реєстрації.

В інших випадках доведеться спочатку пройти техогляд, отримати діагностичну карту, після чого отримати поліс ОСАГО, а лише потім їхати на реєстрацію. Що стосується інших причепів та напівпричепів (масою більше 3500 кг, не призначених для перевезення небезпечних вантажів), то періодичність технічного огляду для них федеральним законом не регламентована, законодавці просто забули встановити для них необхідну періодичність проходження техогляду.

Чи потрібен техогляд на причіп?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!




Добавить комментарий