Скільки таймів у футболі?

Футбол є командною грою.

Мета цього виду спорту полягає в необхідності забити більше число м’ячів у ворота противника. Робити це дозволяється будь-якими частинами тіла крім рук.

На сьогоднішній день футбол є найпопулярнішою спортивною грою в усьому світі. Кожна футбольна гра називається матч. Він складається з двох таймів, тривалістю 45 хвилин. Перерва між таймами становить 15 хвилин. Цей час дається для відпочинку команди.

Після закінчення перерви суперники міняються воротами. Гра у футбол зазвичай відбувається на поле з синтетичним або трав’янистим покриттям.

В одній грі беруть участь дві команди, чисельність кожної з яких становить 7-11 чоловік. Грати руками може тільки одна людина в команді це воротар. Використовувати в грі руки він може тільки біля своїх воріт в штрафній площі. Головне завдання воротаря це захист воріт своєї команди.

Кожен з гравців на поле також має свої позиції і завдання. Мета захисників чинити активний опір гравцям команди суперників. В основному вони ведуть гру на своїй половині поля. У середині поля знаходяться півзахисники.

Залежно від ситуації вони допомагають захисникам або гравцям своєї команди. Нападники члени команди повинні забивати голи.

Переважно вони здійснюють гру на полі противника. Головна мета футбольного матчу — не допустити потрапляння м’яча в свої ворота і постаратися максимальну кількість разів забити гол у ворота суперника. Переможцем стає команда, що забила найбільшу кількість м’ячів. У кожному матчі беруть участь дві команди.

У кожній команді не більше 11 гравців, в число яких входить воротар. Гра не почнеться, якщо в будь-який з команд менше 7 гравців. У будь-якому офіційному змаганні протягом гри можна замінити не більш 3 гравців. В інших матчах можливо більшу кількість замін, якщо суддя буде повідомлений про такий намір до початку матчу.

Прізвища запасних гравців повинні бути заявлені судді до початку гри. Якщо цього не відбудеться, згідно з правилами у них не буде можливості брати участь у матчі. Всього в команді країни 23 людини. На поле виходять 11 гравців, а 12 сидять на лавці запасних.

У клубі загальна кількість осіб, пов’язаних з ним контрактними зобов’язаннями, складається з 18-40 гравців. Залежно від правил на чемпіонат країни може бути заявлено 18-20 гравців.

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!